českyenglishdeutschpolski


Lyžařská škola JPK – Boží Dar

Firma JPK Sportmax. s. r. o. Vám poskytuje komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu.

Lyžařská a snowboardová výuka u JPK zajišťuje snadné a plynulé zdokonalování Vašich dovedností, díky propracované metodice výuky, která probíhá podle rakouské metodiky za garance Asociace profesionálních učitelů lyžování – APUL.

Těší se na Vás instruktoři s mezinárodně uznávanou licencí, kteří Vás zábavnou formou zasvětí do tajů zimních sportů.

Neváhejte a využijte služeb naší lyžařské a snowboardové školy

Skupinová výuka

  • nabízí mnoho radosti, zábavy a nová přátelství
  • skupiny od 3 do 12 osob
  • doporučujeme 3 až 6 denní výukový program se začátky v neděli (4 výukové hodiny denně)
  • rozdělení do skupin podle dovedností

Privátní výuka

  • efektivní způsob výuky, který zaručuje individuální přístup ke klientovi (1 – 2 os.)
  • vhodné i pro velmi malé děti

Dětská zimní liga APUL – projekt členských lyžařských škol

JPK KLÍNOVEC – BOŽÍ DAR JE ČLENSKOU LYŽAŘSKOU ŠKOLOU

„U NÁS SE LYŽUJE S OPIČÁKEM APU“

„PRO DĚTI TO NEJLEPŠÍ A K DĚTEM TI NEJLEPŠÍ“

Členské školy APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování) nově nabízejí specialisty na výuku dětského lyžování. K tomuto účelu byla vytvořena nová dětská metodika, systém vzdělávání dětských specialistů pro výuku lyžování a pro klienty „Dětská zimní liga APUL“. Díky té může dětský klient absolvovat svou výuku postupně i v různých střediscích, vždy v lyžařské škole (viz. níže seznam škol), která je zapojena v projektu „Dětské zimní ligy“.

APU opičák, který se stal průvodcem a maskotem nové dětské metodiky, učí naše děti lyžovat zábavnou formou. Všichni instruktoři členských škol APUL učí shodně dětské klienty podle metodiky „Dětská zimní liga – lyžujeme s APU“, kde se dbá na výuku formou her. Vaše ratolest se s opičákem APU dostane od prvních lyžařských krůčků až k lyžařským profíkům a sjede každý kopec.

A jak poznáme, že se jedná o školu, kde se „lyžuje s opičákem APU“? Jsou to výhradně kvalitní členské lyžařské školy APUL. Viditelným poznávacím znamením je speciální samolepka „Dětská zimní liga“, která je vylepena v každé členské škole.

Lyžařský deníček

Při první objednávce výuky dostane vaše dítko speciální skládací kartičku dětské zimní ligy Apul tzv. „lyžařský deníček“. Ten se skládá ze 3 hlavních lig (modré, červené a černé) a jedné vedlejší „zábavné“ růžové bonus ligy. Do deníčku bude vaše dítě dostávat razítka opičáka APU vždy, když splní část metodické řady. Malý lyžař postupně plní celou lyžařskou metodiku, získává razítka do svého deníčku a stává se lepším lyžařem. Pokud vaše další lyžařská dovolená bude ve stejném či v jiném středisku, nezapomeňte svému malému lyžaři přibalit s sebou lyžařský deníček a hledejte školu s opičákem APU. Instruktoři v jakékoliv členské škole dle razítek poznají, na jaké úrovni je váš malý lyžař a naváží plynule další částí metodiky. Váš lyžař se bude těšit na další razítka opičáka APU a lyžařsky se zdokonalovat. Razítka získá také při plnění růžové bonus ligy, kde si s instruktory vyzkouší jinou zábavu na sněhu.

Lyžařské školy zapojené v projektu „Dětské zimní ligy APUL“ v sezóně 2011/2012

SKOL MAX Ski School, a.s., YELLOW POINT, PROFI Ski a SNB School, HAPPY HILL SOCHOR, JPK – Sport Max, K+K Ski School, s.r.o., LŠ SKI – BARON, POMISKICENTRUM, SNOWSPORT SCHOOL Pec pod Sněžkou, HAPPY HILL Malá Úpa, ETC SPORT – SKI SCHOOL, LŠ POHL SPORT, Ski a SNB škola Na Martě, CRS Ski School, Lyžařská škola Mirek Šmejdíř, LŠ MAJA SPORT

JPK BONUS

  • Dětská helma zdarma k lyžařské škole.
  • Slevy na skipasy pro naše klienty.
  • Výrazné slevy pro školy a skupiny

Více informací


Online objednávka
-10%

Fotogalerie »     Partneři »     Nabídka práce »     O firmě »     Rezervace »

© 2014 JPK     Hlavní strana     Mapa webu     www.harrachov.com     Webdesign SURA s.r.o.