českyenglishdeutschpolski


JPK – Klínovec – Krušné hory

Něco málo Skiareálu Klínovec

SKIAREÁL KLÍNOVEC je největší lyžařské středisko Krušných hor, s přepravní kapacitou 12 500 osob/hod. Nachází se 120 km severozápadně od Prahy a 100 km od Plzně. Leží v těsné blízkosti hranice s Německem a střediskem Oberwiesenthal. Tradičně nabízí po celou sezónu výtečné sněhové podmínky na 18 km sjezdových tratí různých obtížností, o rozloze 50 ha, které jsou z 90% pokryty technickým sněhem. SKIAREÁL KLÍNOVEC prochází již několik let velkou proměnou. Byly prodlouženy a rozšířeny sjezdovky s technickým zasněžováním a technicky a kapacitně nedostačující lyžařské vleky byly nahrazeny moderními čtyřsedačkovými lanovými dráhami. V roce 2014 vyrostla další lanovka s oranžovou krycí bublinou na jižní straně. Tato nahradí historickou jednosedačku na sjezdovce Jáchymovká. V nové části areálu na jížní straně byla také zbudována nová sjezdovka, která je na české poměry velmi unikátní svými parametry. Tato nová jáchymovská sjezdovka měří totiž na délku 3 km, její šířka je až 100 m a převýšení 500 m. Již několik let pokračuje úspěšná přeshraniční spolupráce v rámci mezinárodního česko německého regionu. Tento InterSkiregion Fichtelberg – Klínovec nabízí 33 km sjezdových tratí všech obtížností a to již v ceně od jeden a půl denních permanentek. Přes hranice a mezi vrcholy Vás zdarma převeze skibus za 10 min. Na Klínovci najdete 4 sedačkové lanovky a 7 lyžařských vleků. K dispozici je snowpark s mnoha skoky a překážkami a také 50 km upravovaných běžeckých tratí. Myslíme i na nejmenší, které zabavíme i pohlídáme v dětském skiparku. Rodiny uvítají širokou škálu rodinných jízdenek. Samozřejmostí jsou parkoviště pro 1 300 vozů zdarma.

Výuka lyžování

Firma JPK Sportmax. s. r. o. Vám poskytuje komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu.

Lyžařská a snowboardová výuka u JPK zajišťuje snadné a plynulé zdokonalování Vašich dovedností, díky propracované metodice výuky, která probíhá podle mezinárodní metodiky za garance Asociace profesionálních učitelů lyžování – APUL.

Těší se na Vás instruktoři s mezinárodně uznávanou licencí, kteří Vás zábavnou formou zasvětí do tajů zimních sportů. » více o lyžařské škole

Půjčovny lyžařských potřeb

V našich půjčovnách je pro Vás připraven veškerý sortiment kvalitního lyžařského a snowboardového vybavení včetně oblečení a doplňků jako jsou například helmy, brýle, rukavice apod. Dále si u nás můžete zapůjčit dnes velmi atraktivní snowblady nebo bigfooty, sněžnice a snowjacky. Pro milovníky běžeckého lyžování máme připraveny běžecké komplety.

» Více o půjčovně…

» Ceník půjčovny lyží

Ubytování na horách

Chcete strávit krásný pobyt na horách v pěkném prostředí v blízkosti sjezdovky a zároveň mít vše při ruce? Pak přijeďte k nám.

» Více informací …

Letní programy

V letní sezóně Vám můžeme nabídnout půjčovnu sportovního vybavení (horská kola, koloběžky, nordic walkingové hole), drobný servis a širokou škálu letních programů, ze kterých si vybere snad každý. » Více informací …

Těšíme se na Vás, pojďte dál!


Online objednávka
-10%

Fotogalerie »     Partneři »     Nabídka práce »     O firmě »     Rezervace »

© 2014 JPK     Hlavní strana     Mapa webu     www.harrachov.com     Webdesign SURA s.r.o.