českyenglishdeutschpolski


Letní programy JPK – Rokytnice nad Jizerou

Srdečně Vás zveme do Rokytnice nad Jizerou. Nechte se okouzlit tímto půvabným koutem České republiky, který je ideálním místem pro strávení Vaší aktivní dovolené po celý rok i výborným cílem rodinných výletů.

  • Zdravá příroda – rozmanitá horská krajina, hluboké lesy, nespoutané bystřiny, kvetoucí louky, náhorní planiny s ostrůvky kosodřeviny, lesní plody plné vitamínů.
  • Sportovní vyžití – horská turistika – bohatá síť značených cest v údolích i na hřebenech s úchvatnými rozhledy, dále cykloturistika, tenis, volejbal, bowling, kuželky, koupání, jízda na koních….
  • Kulturní památky – secesní radnice, kostel sv. Michala, originální lidová architektura – krkonošské roubenky.
  • Odpočinek a pohoda v každé roční době. Dovolená plná zážitků po celý rok.

S instruktorem uvidíte, poznáte a prožijete mnohem více!

Horská turistika

Pojďte se s námi projít krásnou přírodou Krkonoš! Zkušený průvodce Vás seznámí s krásami nejvyšších českých hor. Trasa a obtížnost bude přizpůsobena Vám.

Výlety na horských kolech

Poznejte Krkonoše ze sedla! Náš průvodce Vám ukáže nejzajímavější trasy a přírodní zajímavosti a navíc si zasportujete! Máme připravené krátké nenáročné projížďky i trasy, kde si můžete dát pěkně do těla…

Jízda na koni

Jízda na koni pro začátečníky: velmi pomalu od začátku, bezpečné projížďky – koně vedené instruktorem, ale i pro pokročilé – vyjížďky s průvodcem i bez. Pěkné vyzkoušené trasy…

Sjíždění řeky na kánoích

Klidná voda i peřeje, začátečník vše zvládne za pomoci instruktora, ale i pokročilí vodáci si na našich řekách užijí.

Rafting

Divoká voda bude zkrocena, užijete si legrace a prožijete báječný den na člunu…

Paraglaiding

Uvidíte svět z výšky, istruktor se o vše postará, vy se budete jen kochat…

Bowling, Kuželky

4 dráhy bowlingu, 2 dráhy kuželek. Při hře se můžete občerstvit v baru přímo v objektu. Jen hodíte kouli a kuželky se kácejí…

Horolezení

Školení instruktoři Vám najdou skálu přímo pro Vás, od nejmenších „procházek“ po obtížné výstupy. Vše s kvalitním horolezeckým vybavením.

Aquapark Babylon

Vodní ráj s bazénem, tobogány, saunou a jinými vodními radovánkami pro děti i dospělé… + Lunapark, obchůdky v městečku pod střechou… V JPK sleva na vstupné pro každého (10 – 35%)!

Výlety

Výlety za památkami a kulturou – Praha, Liberec… Zámky, hrady, kostely a jiné památky, vše, co byste chtěli vidět se Vám pokusíme splnit.

… další splnitelná přání jsou předem splněna!


Online objednávka
-10%

Fotogalerie »     Partneři »     Nabídka práce »     O firmě »     Rezervace »

© 2018 JPK     Hlavní strana     Mapa webu     www.harrachov.com     Webdesign SURA s.r.o.