českyenglishdeutschpolski


Historie firmy JPK

Firma JPK, která byla založena v roce 1991, se zabývá organizováním aktivních sportovních programů v průběhu celého roku a je jednou z největších firem v této oblasti podnikání v ČR.

Kde to všechno začalo

V začátcích měla firma sídlo v Harrachově, v jednom z nejznámějších horských středisek v ČR, odkud pořádala programy pro klienty nejen v Krkonoších, ale i v jiných koutech republiky (Praha, Máchovo jezero, Slapy, …). Postupem vývoje se působnost firmy rozšířila téměř po celých Čechách a nadále počítá se zřizováním dalších poboček v lyžařských střediscích celé republiky.

Zima na horách

V zimě je hlavní náplní lyžařská škola pro klienty toužící seznámit se s zimními horskými sporty. Jsme jedna z mála lyžařských škol, která má mezinárodně uznávané vzdělání lyžařských instruktorů. Garantem kvality poskytovaných služeb je aktivní členství JPK v APUL – Asociace profesionálních učitelů lyžování. Tato asociace zastupuje ČR na mezinárodním poli (je členem ISIA – Mezinárodní asociace profesionálních učitelů lyžování) a díky této spolupráci a účasti na světových kongresech má vždy nejnovější informace z oblasti zimních sportů.

S lyžařskou školou souvisí i možnost vypůjčení si lyžařského a snowboardového vybavení, kterého máme k dispozici dostatečné množství a které každoročně obnovujeme a doplňujeme.

Letní aktivity

Letní nabídka aktivních programů se zaměřuje jak na sportovně orientované klienty, tak i na klienty se zájmem o kulturně – poznávací programy.

Akce pro firmy

V neposlední řadě se věnujeme též organizováním akcí pro české firmy (např. Česká pošta, ČEZ, auditorské firmy, …) – zimní hry nebo letní vícedenní soutěže.

Ubytování

Aby byla nabídka pro našeho klienta úplná, nabízíme též možnost ubytování buď ve vlastních objektech nebo bezúplatně zprostředkujeme ubytování dle požadavků klienta.

Oceněním pro naši práci je úspěšná spolupráce s velice známými evropskými cestovními kancelářemi.


Online objednávka
-10%

Fotogalerie »     Partneři »     Nabídka práce »     O firmě »     Rezervace »

© 2018 JPK     Hlavní strana     Mapa webu     www.harrachov.com     Webdesign SURA s.r.o.