českyenglishdeutschpolski


JPK – Rokytnice nad Jizerou – Krkonoše

Rokytnice nad Jizerou

  • Báječná dovolená v malebném klidném lyžařském centru Západních Krkonoš.
  • Nádherná příroda, zajímavé turistické cesty, vybavená lyžařská střediska – to je Rokytnice nad Jizerou.
  • Právě zde můžete prožít klidnou dovolenou Vašich snů v kterémkoliv ročním období.

Rokytnice nad Jizerou je rekreační, turistické a sportovní centrum západních Krkonoš. Středisko leží v malebném údolí, dominantu zde tvoří hřeben Studenova a Kotle, který se vypíná až do výše 1434 m.n.m.

Zima

Zdejší terény poskytují výborné lyžařské i turistické trasy. Na hřebeny okolních kopců a hor vede 24 lyžařských vleků, dvě sedačkové lanovky, mnoho turistických zimních tras. Pro lyžaře jsou zde kvalitně upravené sjezdové tratě, při nedostatku sněhu jsou připravena sněhová děla, pro vášnivé lyžaře je zde možnost večerního lyžování. Celková přepravní kapacita Rokytnice nad Jizerou je 13.900 lyžařů za 1 hodinu na 18,6 km sjezdových tratích. Také vyznavači běhu na lyžích tu najdou „to své“.

Léto

Letní Rokytnice nad Jizerou nabízí nepřeberné množství letních značených turistických cest a stezek, cykloturistické trasy, půjčovny kol, tenisové kurty. Celoročně lze využít kuželnu, bowlingové centrum, sportovní halu, sauny a fitness centra.

Je zde několik útulných vináren a hospůdek, diskotéky, bary, restaurace a bistra, obchody se sportovním vybavením, keramika, směnárny, banky i bankovní automat. Všechna tato zařízení jsou připravena poskytnout Vám kvalitní služby a zpříjemnit Váš pobyt v Krkonoších, naši lyžařskou školu a půjčovnu nevyjímaje.

Mapa Rokytnice nad Jizerou

Služby JPK v Rokytnici nad Jizerou


Online objednávka
-10%

Fotogalerie »     Partneři »     Nabídka práce »     O firmě »     Rezervace »

© 2018 JPK     Hlavní strana     Mapa webu     www.harrachov.com     Webdesign SURA s.r.o.